Koigi Vallavolikogu komisjonid ja liikmete kontaktid

14.04.16

Revisjonikomisjon

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-posti aadress

Esimees

Margus Lääts

5345 9241

margus.laats@koigi.ee

Liige

Leiger Metsalu

510 9733

leiger.metsalu@koigi.ee

Liige

Martin Randmäe

5341 7482

martin.randmae@koigi.ee

 

Majandus- ja eelarvekomisjon

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-posti aadress

Esimees

Leiger Metsalu

510 9733

leiger.metsalu@koigi.ee

Aseesimees

Jaanus Alliksoo

515 3751

jaanus.alliksoo@koigi.ee

Liige

Martin Randmäe

5341 7482

martin.randmae@koigi.ee

Liige

Vallo Seera

502 6659

vallo@dimela.ee

Liige

Martin Binsol

5344 1749

martin.binsol@solo.ee

Liige

Arvo Kangas

5348 1225

arvo.kangas@koigi.ee

Liige

Maarja Koivuoja

5662 1505

maarja.koivuoja@koigi.ee

 

Sotsiaalkomisjon

 

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-posti aadress

Esimees

Andrus Leis

5133 818

andrus.leis@koigi.ee

Aseesimees

Rita Sardis

5270 765

rita.sardis@koigi.ee

Liige

Laine Magus

5168 687

magus1940@hot.ee

Liige 

Lea Traks

521 6434

lea@koigi.ee

Liige

Anneli Peterson

5663 8584

annelipeterson12@hot.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kultuuri-, haridus-, spordi- ja külaelu komisjon

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-posti aadress

Esimees

Raivo Porr

5340 1150

raivo.porr@koigi.ee

Aseesimees

Arvo Kangas

5348 1225

arvo.kangas@koigi.ee

Liige

Jaanus Alliksoo

5153 751

jaanus.alliksoo@koigi.ee

Liige 

Anne Randmäe

504 8420

vana.kubja@gmail.com

Liige 

Alari Peets

5347 4867

alari@apk.ee

Liige 

Lea Traks

5216 434

lea@koigi.ee

Liige 

Saima Kams

5698 0781

saima.kams76@gmail.com

 

Keskkonna- ja heakorrakomisjon

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-posti aadress

Esimees

Tõnu Traks

5073 560

tonu.traks@koigi.ee

Aseesimees

Leiger Metsalu

5109 733

leiger.metsalu@koigi.ee

Liige

Viljar Kams

5691 8575

viljar.kams@koigi.ee

Liige 

Maarja Koivuoja

5662 1505

maarja.koivuoja@koigi.ee

Liige 

Raivo Porr 

5340 1150

raivo.porr@koigi.ee

Liige 

Kaie Altmets

5309 0883

kaie@koigi.ee