Volikogu ja alatiste komisjonide liikmed

3.01.18

VOLIKOGU LIIKMED:

Järva Valla Valimiskomisjoni 20. oktoobri 2017 otsusega nr 9 registreeritud volikogu liikmed ja Järva Valla Valimiskomisjoni otsustega (20.10.2017 nr 10, 13.11.2017 nr 6, 27.11.2017 nr 17) registreeritud asendusliikmed:

Eesti Reformierakond

Rait Pihelgas

volitused peatatud 13.11.2017

Teet Kallakmaa

Rait Pihelgase asendusliige alates 13.11.2017

Toomas Tammik

Lea Traks

Eve Okas

Arvi Luuk

 

Valimisliit Järva valla heaks

Arto Saar

Elmar Luha

Riho Sepp

Ester Valdvee

 

Suur-Järvamaa valimisliit

Jaanus Murakas

Vello Teor

Mati Seire

Ants Käärma

23.10.2017 loobus volikogu liikme kohast

Himot Põldver

Ants Käärma asendusliige alates 23.10. 2017

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

Andres Teppan

volitused peatatud 27.11.2017

Külvar Mand

Andres Teppani asendusliige alates 27.11.2017

Ahti Karon

26. oktoober 2017 volikogu aseesimees

Arvo Imsi

 

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit (IRL)

Kalju Kertsmik

Jüri Ellram

26. oktoober 2017 volikogu esimees

Rünno Lass

 

Eesti Keskerakond

 Priit Seire

 

Sotsiaaldemokraatlik Erakond (SDE)

 Getter Klaas

VOLIKOGU ALATISTE KOMISJONIDE LIIKMED:

Järva Vallavolikogu alatiste komisjonide moodustamine, esimeeste ja aseesimeeste ning revisjonikomisjoni liikme valimine 9. november 2017

Järva Vallavolikogu alatiste komisjonide liikmete kinnitamine 16. november 2017

Eelarve- ja majanduskomisjon

   
 

Eve Okas

esimees

 

Elmar Luha

aseesimees

LIIKMED

   
 

1. Jüri Ellram

 
 

2. Ahti Karon

 
 

3. Meelis Mändla

 
 

4. Kristjan Siiroja

 
 

5. Leiger Metsalu

 
 

6. Rünno Lass

 
 

7. Harri Lepamets

 

 

Haridus- ja noorsootöökomisjon

   
 

Kalju Kertsmik

esimees

 

Jaanus Murakas

aseesimees

LIIKMED

   
 

1. Tõnu Linnasmäe

 
 

2. Silva Kärner

 
 

3. Leiger Metsalu

 
 

4. Margit Reinpõld

 
 

5. Getter Klaas

 
 

6. Kerli Sirila

 
 

7. Birgit Mets

 

 

Keskkonnakomisjon

   
 

Arvo Imsi

esimees

 

Himot Põldver

aseesimees

LIIKMED

   
 

1. Lennart Okas

 
 

2. Margus Kirsimets

 
 

3. Anneli Piirsalu

 
 

4. Aare Kabel

 
 

5. Arvi Luuk

 
 

6. Kaido Krause

 
 

7. Margus Vaas

 

 

Kultuuri- ja spordikomisjon

   
 

Priit Seire

esimees

 

Arto Saar

aseesimees

LIIKMED

   
 

1. Ründo Mülts

 
 

2. Ants Välimäe

 
 

3. Andres Gorbõljov

 
 

4. Getter Klaas

 
 

5. Teet Kallakmaa

 
 

6. Reimo Kaasiku

 
 

7. Kalju Kertsmik

 

 

Külaelukomisjon

   
 

Lea Traks

esimees

 

Riho Sepp

aseesimees

LIIKMED

   
 

1. Anita Homin

 
 

2. Arvi Luuk

 
 

3. Priit Seire

 
 

4. Külli Majori

 
 

5. Triin Tippi

 
 

6. Kaie Altmets

 
 

7. Ada Nõmmküla

 

 

Sotsiaalkomisjon

   
 

Rünno Lass

esimees

 

Ester Valdvee

aseesimees

LIIKMED

   
 

1. Inga Okas

 
 

2. Andrus Leis

 
 

3. Riina Lääne

 
 

4. Külvar Mand

 
 

5. Eveli Meibaum

 
 

6. Sirje Reinloo

 
 

7. Marta Kondas

 

 

Revisjonikomisjon

9. november 2017

   
 

Arto Saar

esimees

 

Ahti Karon

eseesimees

 

Vello Teor

liige