Volikogu koosseis

14.11.17

Järva Valla Valimiskomisjoni 20. oktoobri 2017 otsusega nr 9 registreeritud volikogu liikmed ja Järva Valla Valimiskomisjoni 20. oktoobri 2017 otsusega nr 10 registreeritud asendusliikmed:

Eesti Reformierakond

 

Rait Pihelgas

rait@ambla.ee

Toomas Tammik

tammiktoomas@gmail.com

Lea Traks

lea@koigi.ee

Eve Okas

eve.okas@mail.ee

Arvi Luuk

arvi.luuk@rescue.ee

 

 

Valimisliit Järva valla heaks

 

Arto Saar

saar.arto@gmail.com

Elmar Luha

elmarluha@hot.ee

Riho Sepp

riho002@hot.ee

Ester Valdvee

estar@valdvee.eu

 

 

Suur-Järvamaa valimisliit

 

Jaanus Murakas

jaanus.murakas@epiim.ee

Vello Teor

vello.teor@vestman.ee

Mati Seire

mati.seire@politsei.ee

Ants Käärma

23. 10. 2017 loobus volikogu liikme kohast

 

Himot Põldver

alates 23.10. 2017 Ants Käärma asendusliige

himot.poldver@mail.ee

 

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

 

Andres Teppan

ante1234@hot.ee

Ahti Karon

26. oktoober 2017 volikogu aseesimees

ahti.karon@gmail.com

Arvo Imsi

imsiarvo@hotmail.com

 

 

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit (IRL)

 

Kalju Kertsmik

kalju@valgehobuse.ee

Jüri Ellram

26. oktoober 2017 volikogu esimees

jyri.ellram@imaverevv.ee

Rünno Lass

rynno.lass@gmail.com

 

 

Eesti Keskerakond

 

 Priit Seire

priidu33@gmail.com

 

 

Sotsiaaldemokraatlik Erakond (SDE)

 

 Getter Klaas

getter@kareda.ee