Uudised ja teated

« Tagasi

Anna teada kaunist kodust Koigi vallas

Taas on kevad ja taas ootab Järva Maavalitsus kõikidelt Järvamaa omavalitsustelt andmeid kaunite heakorrastatud kodude kohta. Nende objektide omanikke tunnustatakse tänukirja ja rahvusvärvides mastivimpliga.

Mastivimplite ja tänukirja saajaks võib esitada uuesti ka neid objekte, millised on olnud heakorrastatud pika aja jooksul ning on tänukirja ja mastivimpli saanud üle viie aasta tagasi. Kõikide autasustatute kohta on maavalitsuse kodulehel andmed olemas alates 2002. aastast ja vajadusel saate nimesid kontrollida.

Mastivimplid ja tänukirjad ning maakonna kaunima ja paremini heakorrastatud objekti eriauhind antakse üle maavanema poolt Võidupüha tähistamise üritusel 23. juunil 2017.a. Paides.   

Kui oled märganud mõnda kaunist ja omapärast kodu, ühiskondlikku -, tootmishoonet, ettevõtet, korterelamut, siis palun andke sellest teada 7. maiks 2017 Koigi vallavalitsusele e- posti aadressil koigivv@koigi.ee.

Eriti silmapaistvad ja erilised objektid saavad võimaluse osaleda juba kahekümnendat korda Eesti Vabariigi Presidendi ja Eesti Kodukaunistamise Ühenduse algatusel toimuval üleriigilisel heakorrakonkursil "Eesti kaunis kodu 2017"  ja eraldi konkursil „Energiasäästlik kaunis kodu" kolmele kategooriale: eramu, kortermaja ja ühiskondlik hoone. 

Üleriigilistele erikonkurssidele võib osalejaid esitada iga omavalitsus, konkursside tingimused on toodud Eesti Kodukaunistamise Ühenduse kodulehel.

Kui märkate sobivaid kandidaate, palume teil esitada kandideerijate andmed (nimed, aadressid, soovitavalt ka telefoninumbrid, meiliaadressid) samuti 7. maiks 2017 Koigi vallavalitsusele e- posti aadressil koigivv@koigi.ee.

Teie abiga saame neid tublisid inimesi tunnustada. Konkurssidel osalemisest huvitatud isikud võivad endast ka ise teada anda.

Koigi Vallavalitsus